Canım Anne

En Beğenilen Havlu Kenarı Modelleri

En Beğenilen Havlu Kenarı Modelleri

Havlu kenarı örnekleri günümüzde yeniden popülerleşmeye başladı. Banyolarımızı süsleyerek oldukça havalı bir görünüm vermektedir. Bir çok ev kadını bir gelir kaynağı olarak, çalışan bayanlar da ek iş olarak havlu kenar örneği yapmaktadır. Kadınlarımız kendi estetik zevklerine göre kibar modeller yapıp, her beğeniye hitap ediyor. Tam da eskilerde kalmaya yüz tutmuş bu ürünler, yeniden genç kızların çeyizlerini ve modern kadınların evlerinde yer almaya başladı.

Kısa süre öncesine kadar geleneksel olduğu düşünülen havlu kenarı modelleri modası canlandı. Yüzlerce çeşidiyle halkımızın kültürüne hitap eden örnekler farklı desenlere sahip. Çiçek modelleri, geometrik şekiller, hatta isimler bile yazılabiliyor… Havlu kenarı örneği konusunda hayal gücü arttıkça çeşit artıyor, çeşit arttıkça beğeni artıyor, beğeni arttıkça havlu kenarı örneği arzı artıyor, arz arttıkça talep edilen miktar artıyor, bu sirkülasyon yeni havlu modaları yaratıyor.

Havlularınızı dantellerle süslemeye hemen başlayabilirsiniz. Eğer bir genç kızsanız çeyizinize eklemeniz gereken ilk ürünlerden biridir. Mesela sevdiğiniz renklerde havluları seçip onlara uygun renklerde havlu kenarı örebilirsiniz.. Mavi havluya beyaz dantel ya da beyaz havluya renkli çiçekler gibi… Müstakbel eşinizle kendi isminizi havlu kenarına işleyebilirsiniz. Aynı zamanda yeni doğan çocuğunuzun ismini onun için bir çocuk havlusu alarak en beğenilen havlu kenar modelleri arasından seçim yaparken harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

Havlular ayrıca hediye olarak da yeni evli çiftlere verilmektedir. Bu nedenle elinizin altın çeşitli dantellerle süslenmiş havlular bulundurmanızda fayda var. Hem el emeği, göz nuru hediyeler daha kıymetlidir. Bu nedenle günümüzde hala değişmeyen el işi hediyelerle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Sitemizde bulunan örgü ve moda kategorisinde her gün birbirinden renkli ve şık el işleri paylaşıyoruz. Mutlaka sizin zevkinize hitap eden modeller bulabileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ