En Güzel Örgü Bebek Patik Modelleri

En güzel örgü bebek patik modelleri nasıl yapılır ? bebek patikleri video anlatım var mı ? tığ işi bebek patik örnekleri nasıl yapılır ?

Örgü bebek patik modelleri nasıl yapılır ? sorusuna cevap arayan arkadaşlarımız annelerimiz için sayfamızda en güzel bebek örnekleri video anlatımlı olarak mevcuttur. Tığ işi, şiş modeli olarak güzel örnekleri bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

En güzel örgü bebek patik modellerinin görsellerini yazımızın içinde sizler için derledik resimlerin üzerine tıklayarak patik örneklerini inceleye bilirsiniz. Sayfamızda bebek patik modelleri oldukça geniş örnek modeline sahiptir. Modellerimiz video anlatımlı olarak bulunmaktadır. Sitemize göz atarak örgü bebek patik modellerinden beğendiğiniz uygulayabilirsiniz.

Bebek patikleri el emeği sevenler için vazgeçilmez örgü modelleri arasında yer almaya devam etmektedir. El işlerinin yeri ayrı diyenler için örgü modellerinde sınır tanımayan sayfamız bir çok örgü grubunu sizler için yer vermektedir. Yeni yazılarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

En Güzel Örgü Bebek Patik Modelleri

Örgü bebek yeleklerine takım olarak patik modeli yapabilirsiniz. Yelek ve hırka ipi ile patik modelini de yapabilirsiniz.

Tığ işi modeli patik yapacaksanız tığ seçimini elinize ve ipe göre seçebilirsiniz.

Şiş modelinde ip ve elinizin sıklığına göre ayarlayabilirsiniz.

Tığ işleri bebek patikleri trabzan tekniği ve zincir detaylı modeller tercih edilmektedir. Kız çocukları için fiyonk, kurdele detayları kullanımı güzel olmaktadır. Erkek bebeklerde hayvan figürlerine daha sık rastlanmaktadır.

Örgü şiş patik örneklerinde haroşa tekniği ve bir çok model kurulumu yapılmaktır. Bot patik modelleri fazlasıyla tercih edilmektedir.

Örgüler, örgü modelleri, patik modelleri, bebek patik örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

En Güzel Bebek Patikleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ