En güzel kese lif modeli yapılışı

En güzel kese lif modeli yapılışı

En güzel kese lif modeli çiçek detaylı harika renk seçimi ile çeyizlerin favorisi olacak lif modeli olduğunu düşünüyoruz. Kese modelini sabunluk olarak düşünebilirsiniz.

Görselliği oldukça güzel olan çiçek modeli uygulanmış lif modelimiz çeyizler ve sipariş alan arkadaşlarımız için güzel model olacaktır.

Lif modelleri günümüzün en çok yapılan el işleri arasında yer almaya devam etmektedir. Bir çok modeli bulunmaktadır. Sayfamızda sizler için en güzel ve yeni lif tasarımı örneklerine yer vermeye çalışıyoruz. Video anlatımlı olarak sizlere kolaylık sağlayacaktır. Farklı lif modellerine ulaşmak için yazımızdaki linke tıklamayı unutmayınız. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

En güzel kese lif modeli yapılışı

Çiçekli kese lif modeli yapımı

Modelimiz için 2 renk lif ipi ve 5 numara tığ kullanıyoruz.

Orta kısımdan başlanan modele fıstıklar ve örümceklerle çiçek görünümü veriliyor. Beyaz renk iple çiçek yapraklarının etrafına zincir çekiyoruz. İki tane eş parça yaptıktan sonra kenar oyası ile kese lifimizi birleştiriyoruz. El girme yerini açık bıraktığımız modele zincirle bir boyun bağı yaparak modeli bitiriyoruz. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyorum.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

En güzel kese lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Zarife’nin günlüğü örgü günlüğüm kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. rukıye dedi ki:

    elinize saglık harika bir lif modeli olmuş

BİR YORUM YAZ