İki Şiş Burgu Patik Modeli Yapılışı

İki Şiş Burgu Patik Modeli Yapılışı

İki şiş burgu patik modeli yapılışı şiş modelleri sevenler için harika bir patik modelidir. Tığ işi patik örnekleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bir çok modelimiz video anlatımlı olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Patik modellerinde ister çeyizlik ister günlük kullanım için tercih edebilirsiniz. İstediğiniz modeller sayfamızda mevcuttur. Linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni ve farklı patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

İki Şiş Burgu Patik Modeli Yapılışı

1 tane patik ip 3.5 numara şiş 39 ve 40 numara ayak için uygundur.

Şişimize 47 ilmek atalım. İlk sıra ve örgünün düz kısmın da ilk 3 ilmeği ters örelim. 3 ilmek üzerinden buğday başağı modelini kuralım. Son 6 ilmek kalana kadar ters örgü ile haraşo yapalım. 14 model sırası olana kadar devam edelim. İlk sıradan ve son sıradan 2 ilmek eksiltmesi ile 9 ilmek bırakalım. 1 sıra düz kısmında haraşo örelim. Arka sırada başında ve sonunda 1 ilmek arttırma yapalım. 15 ilmek olana kadar devam edelim. Patiğin ön kısmı için modeli kurup 7 sıra örelim. 9 ilmeğe kadar arka sırada eksiltme yapalım. Patiğimizin ön kısmını ve arka kısmını dikelim. Kenar oyası ile tamamlayalım. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyebilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelisn dileklerimizi iletiyoruz.

Patik yapılışı, tığ işi patik modeli, örgü patik modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

İki Şiş Burgu Patik Modeli Yapılışı VİDEO ANLATIM

Fatmayla herşey dahil kanalına teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ