En Güzel Kırlent Modelleri

Evimizin dekorasyonunda sıkça kullandığımız her odada mutlaka bulunan en güzel kırlent modellerini aşağıdan bulabilirsiniz.

Genellikle koltuk ve yatak üzerinde mutlaka bulunan krlentler evind ekorasyonu ile uyumlu seçilir. Kırlentler boş koltukların üstünü doldurur ve daha zengin bir görüntü ortaya çıkarır. Kırlentleri seçerken koltuk renginizle uyumlu olacak şekilde seçmenizde fayda vardır. Ters renklerde dekorasyonda farklı bir şık görüntü ortaya çıakrabilmektedir. Kırlentleri balkonda, bahçenizde, salonda kısaca evinizin her odasında kullanabilirsiniz.

Ev tekstili modası her geçen gün değişmektedir. Kırlent modelleri de moda ile bilikte değişmekte ve her geçen gün daha modern bir hal almaktadır. Örgü kırlentler, dokuma kumaşlardan yapılan kırlentler, figürlü kırtlenler ve daha birçok çeşitte kırlent modelleri kullanılmaktadır. Ama son zamanlarda bayablar daha çok evlerinde kış aylarının da gelmesi ile birlikte örgü kırlent modellerini tercih etmektedir. Örgü kırlent modellerini sizde evinizde kolayca örebilirsiniz.

Düz kumaş olanlar yerine dokuma kumaştan yapılan kırlentleri tercih edebilirsiniz. İsterseniz etnik, isterseniz daha modern kırlentler ile evinizde farklı bir görüntü yaratabilirsiniz. Ponponlu,dantelli, püsküllü kırlentler evin klasik havasını canlandırıp daha samimi bir görüntü ortaya çıkaracktır. Ayrıca örgü kırlent modellerini yatak odanızda yataklarınızın üzerinde de kullanabilirsiniz.

En Güzel Kırlent Modelleri

Aşağıda yer alan birbirinden farklı en güzel kırlent modelleri arasından beğendiklerinizi seçip evinizde şık bir görünüm yaratabilirsiniz. Örnek örgü kırlent yapımına ise aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ