En Güzel Resimli 23 Nisan Mesajları ve Sözleri

En Güzel Resimli 23 Nisan Mesajları ve Sözleri

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bu yıl pazartesi gününe denk geliyor. Bu güzel günü kutlamak için en güzel 23 nisan şiirlerini ve mesajlarını sizler için derledik.

Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Çocuk Bayramı bu yılda büyük bir sevinç ile kutlanılacak. Her yıl olduğu gibi bu yılda her şehirde, her okulda etkinlikler düzenlenecek. Milletimizin bağımsızlığını ilan ettiği bu önemli günün aynı zamanda çocuk bayramı da olması 23 Nisanı daha fazla anlamlı kılıyor. 23 Nisanda çoğu çocuk okulda veya etkinlik alanlarında bu çokşkulu günü doyasıya kutlayacak. 23 Nisanda sadece çocuklar değil büyük küçük herkes sokaklara dökülüp günü kutlamaktadır. Çünkü ülkemizin bağımsızlık zaferini temsil eden bugün Türk milleti için tarihte dönem noktalarından biridir. Atatürk’ün tün dünyaya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan’da Türkiye’ye tüm dünya ülkelerinden binlerce çocuk akın etmektedir. Türkiye’de diğer ülkelerle kültürleri sergilemek için 23 Nisan etkinlikleri yapmaktadır. bu etkinlikliklerde diğer ülkelerden gelen çocuklar kendi kültürünü, yöresel oyunlarını sergileyip doyasıya eğlenmektedir.Sevdiklerinize göndermek ve bu günü şiirlerle kutlamak için resimli mesajları kullanabilirsiniz.

23 Nisan Mesajları

Önemli günlerde herkes sevdikleri ile günün anlamını paylaşmak için genelde resimli mesajlar göndermektedir. Resimli mesaj, şiirleri whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 96. yıl dönümünde Mustafa Kemal Atatürk’ü, Kurtuluş Savaşının tüm kahramanlarını saygı ve rahmetle anıyor, tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.

Yeni Türkiye Devletinin yapısının ruhu, milli egemenliktir. Milletin kayıtsız şartsız egemenliğidir. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

23 Nisan dünya çocukları arasında sevgi, kardeşlik ve dostluk bağları güçlenerek tüm insanlığın huzur ve barış içerisinde yaşayabilecekleri bir dünyanın temelidir. 23 Nisan kutlu olsun!

23 Nisan demokrasinin, milli iradenin, millet egemenliğinin en bariz göstergesidir. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin ilk başkanı olan Gazi Mustafa Kemal’i, bize bu vatanı armağan eden tüm şehit ve gazilerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, tüm çocuklarımızın, tüm dünya çocuklarının bayramını kutluyorum.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışında bulunan tüm kahramanlarımızı şükranla anıyor, aziz şehitlerimize rahmet diliyor, bütün milletimizin ve özellikle çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.

23 Nisan’ı şen, şakrak, cıvıl cıvıl, rengarenk bir ortamda kutlamaları dileği ile bütün çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlarım.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 96. Yıldönümünü ve 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyorum

23 Nisan, Türk Milleti’nin kendi geleceğini belirlediği, egemenliğin millet iradesine bırakıldığı ve milletin bağımsızlığını tüm dünyaya haykırdığı, Türk tarihinin önemli dönüm noktalarından birisidir.

Korku üzerine hakimiyet bina edilmez.

TBMM, milletin verdiği kurtuluş mücadelesinin içinde doğmuş ve bunun dünyada bir benzeri daha olmayan bir kurtuluş öyküsü olmuştur. Böylece, Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir anlayışıyla parlamenter demokrasimizin ve cumhuriyetimizin de temelleri atılmıştır.

Resimli 23 Nisan Mesajları ve Şiirleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ