En Güzel Yeni Yıl Mesajları Resimli ve Yazılı

En Güzel Yeni Yıl Mesajları Resimli ve Yazılı

2020 yılı gerçekten çok ama çok zorlu geçti, yıl değiştikçe takvimler yenileniyor hayatımıza yeni sayfalar yeni başlangıçlar yapabiliyoruz, en büyük isteğimiz sağlık, sıhhat ve sevdiklerimiz ile birlikte huzurlu günler geçirmek olacaktır.

2021 yılı hepimiz için daha iyi olmasını diliyorum, siz değerli okuyucularımız ile en güzel yeni yıl mesajlarını hazırladık, yazılı ve resimli mesajları sevdikleriniz ile istediğiniz alanlarda gönlünüzce paylaşabilirsiniz.

2021 yılı en sevdikleriniz ile birlikte sağlıklı, sıhhatli, huzurlu ve mutlu bir şekilde geçirmenizi dilerim, Yeni yılınız kutlu olsun.

En güzel günler, en güzel yıllar sizinle birlikte olsun, nice senelere.

Yeni yılın eski yılı aratmasın, sağlıklı olsun, Mutlu niye yeni yıllara.

Yeni fikirler, yeni ufuklar, yeni umutlar seninle olsun, yeni yılın kutlu olsun.

Kazançlı, sevgi dolu sıcacık bir yuvanız olsun en güzel yıllar sizinle olsun. Hoş geldin 2021.

Güle güle 2020, Hoş geldin 2021 :)

Yeni yılda şunları istiyorum, çocuklar ölmesin, savaş olmasın, kadınlar öldürülmesin, ekonomik sıkıntılar olmasın, ülkemiz iyi alanda yükselsin, hayvanlar eziyet görmesin, insanlar vicdanlı ve merhametli olsun. Nice yıllar olsun.

Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle…. en içten sevgilerimle..

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar…

Sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yіne de sevgі dolu nіce yıllara!

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!

En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar..

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar…

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle. İyi yıllar!

Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Enes Talha UÇAR dedi ki:

    Ne güzelmiş, ellerinize sağlık

BİR YORUM YAZ