Pıtırcıklı bebek çorabı yapılışı

Pıtırcıklı bebek çorabı yapılışı

Pıtırcıklı bebek çorabı yapılışı bir önceki paylaşımlarımız da etek ve yelek modelini sizlerin beğenisine sunmuştuk çorap modeli ile üçlü takım olarak uygulayabileceğiniz örgü modelini video anlatımlarını izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Bebek örgü modelleri kış aylarında en çok örülen örgü el işleri arasında yer almaktadır. El emekleri annelerin tercihinde olmaktadır. Büyük annelerde torunları için örgü modellerinde yeni örnekleri takip etmektedir. Youtube kanallarında örgü modelleri oldukça geniş video anlatımları bulunmaktadır. Hanımlarımız örgü youtube kanallarında birbirinden güzel örgü modellerinin anlatımını yapmaktadırlar. Video anlatımlar örgü sevenlerin modeli kolaylıkla uygulamasında yardımcı olmaktadır.

Bebek örgü modelleri sitemizde oldukça geniş örnek seçeni bulunmaktadır. Video anlatımlı bebek örgü modellerine bakabilirsiniz.

Pıtırcıklı bebek çorabı yapılışı

Çorap içinde alize hapy baby ip kullanımı 13 trabzanla başlıyoruz sonra arttırma yapıp 28 trabzana ulaşıyoruz.

3 sıra da beyaz ip ile çalıştıktan sonra pıtırcık modelimizi 4 sıra çalışıyoruz sonra çorabın topuk bölümünü çalıştıktan sonra iki sıra yine çorabın üst bölümüne pıtırcık modelimizi çalışıyoruz 3 sıra lastik çalışıp çorabın tamamlıyoruz çorap modeli 6-9 aylık ölçülere uygundur. Detaylı yapımı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Bebek örgüleri, çorap modeli, tığ işi patik modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Elisi sevdası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Pıtırcıklı bebek çorabı yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ