Üç boyutlu yelek modeli yapılışı

Üç boyutlu yelek modeli yapılışı

Üç boyutlu yelek modeli yapılışı kız çocukları veya yetişkin ve çeyizlik örgü modeli arayanlar için harika görselliği olan kelebek örgü yelek modelini video anlatımı izleyerek kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Tığ işi dikişsiz yelek modelidir. Trabzan tekniği ile uygulanan yapılışı kolay yelek çalışmasıdır.

Tığ işi örgü yelek modeli arayanlar için üç boyutlu yelek modelini tercih edebilirsiniz. Farklı bebek yelekleri içinde yazımızdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Sitemizde örgü yelek modelleri oldukça geniş anlatımı bulunmaktadır. Ziyaret ederek örnekleri inceleyebilirsiniz.

Üç boyutlu yelek modeli yapılışı

5 ile 7 yaş çocuklar için uygundur.

Model 10 + katlarından oluşmaktadır.

Genişliği 37 santim

Boyu 43 santim

İki renk ip kullanımı

Elinize ve ipinize göre tığ seçimi

Yapılışı: İlk olarak zincir sayısını ayarlayalım model anlatımında 254 zincir çekilmiştir. Zincir sayınızı ayarladıktan sonra her zincir üzerine ikili trabzan yapalım. Toplamda 250 trabzan yapıyoruz.

İkinci sırada kenar trabzanı için beş trabzan yapalım bir zincir çekelim bir boşluk ve dokuz trabzan yapalım, bir zincir çekelim bir boşluk ve dokuz trabzan yapalım sıra sonuna kadar aynı işlemi yapalım sıra sonunda kenar trabzanını uyguluyoruz.

Aynı örme tekniği ile 30 santim olarak model anlatımında örülmüştür. Sıra sayısı olarak 36 sıra örüp kesme işlemi uygulanmaktadır. Kol ayrımı ve yaka, ön kesim işlemleri, kelebek modelinin uygulaması için detaylarını video anlatımda bulabilirsiniz. Kolay gelsin..

Yelek modelleri, örgü yelek yapımı, tığ işi yelek modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Üç boyutlu yelek modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ