En kolay gösterişli patik yapımı

En kolay gösterişli patik yapımı tığ işi patik modeli arayan arkadaşlarımız için oldukça kolay olan ve görselliği güzel patik modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Çeyizlik ve günlük kullanıma uygun modeldir. Yeni öğrenen patik örneği arayan arkadaşlarımız için en kolay patik modeli olduğunu düşündüğümüz örgü patik modelidir.

Patik modelleri ayağımızda oldukça fazla kullandığımız giysilerimiz arasındadır. Kış boyunca patik ayağımızda olmaktadır. Durum böyle olunca patik yapılışları da artmaktadır. Hanımlarımız kıyafetlerine uyumlu renk seçimi ile yaptıkları patiklerle şıklık ve görselliği yakalamaktadırlar.

Çeyizlerde patik modelleri oldukça önemlidir. Nişan bohçalarında patik modeli büyüklere hediye olarak yer verilmektedir. En güzel patik modelleri çeyizler için ayrı seçilmektedir.

Farklı patik örnekleri ve video anlatımlı yapılışları için sayfamıza bakmadan karar vermeyiniz. Bir çok modeli bulabilirsiniz. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

En kolay gösterişli örgü patik yapımı

En kolay gösterişli patik modeli yapımı

1 Tane patik ipi

2 1.75 mm tığ

Makas

37 ve 38 Numara ayaklar için uygundur.

Sihirli halka yapalım. Halkanın içine 13 tane tırabzan yapalım. 2 sırada 26 tırabzan yapalım. 3 sırada 39 tırabzan yapalım 4 sırada 48 tırabzan yapalım. 5 sırayı 48 tırabzan yapalım. 6 sırada alt tabanı 13 tane tırabzan yapalım. Ön modelde 7 tane yuva yapalım ve 9 sıra örelim. Yan kısmını ayıralım. 3 kenar tırabzanı ve 1 tane yan kısmı için yuva yapalım. 11 sıra yan kısmını örelim. Topuk eksilmesini yapalım. Kenar oyasını da 1 sıra tırabzan yapalım modelin detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Deneyecek herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

En kolay gösterişli patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Örgü patik modelleri, patik modelleri, tığ işi patik örneği hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız değerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ