En kolay kartanesi lif modeli yapımı

En kolay kartanesi lif modeli yapımı oldukça kolay olan video anlatımlı lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Lif modelleri sipariş, çeyizlik, hediyelik ve kendimiz için ördüğümüz en çok yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Sayısız örneği bulunan el işi olmaktadır. Yeni tasarım lif modelinden, kare, yuvarlak, kese modelleri mevcuttur. Sayfamızı ziyaret ederek istediğiniz en güzel lif modellerini uygulayabilirsiniz.

Kartanesi lif modelini de istediğiniz renk seçimi ile yapabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

En kolay kartanesi lif modeli yapımı

En kolay kartanesi lif modeli yapımı

6 Numara tığ tercih edilmiştir.

Modelimize orta kısımdan başlıyoruz.

Bir halka yaparak başlıyoruz. Bu halkanın içine 6 tane tekli fıstık yapıyoruz. Renk değiştirerek fıstık sayısı 6 sıra olana kadar artırıyoruz. Dilimleri her birine beyaz rengimizle 2 şer adet tepe yapıyoruz. Tepelerin üzerine 2 sıra ikili fıstık yapıyoruz en son olarak kenar oyası yaparak modeli bitiriyoruz. Modelin orta kısmı için dilerseniz bir puf çiçek yaparak dikebilirsiniz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız değerlidir.

En kolay kartanesi lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ