En Kolay Tığ İşi Çiçek Modeli

En Kolay Tığ İşi Çiçek Modeli

Tığ işi modelleri sevenlerin ördüğü parçaları süsleyebilecekleri çok güzel bir çiçek modeli ile karşınızdayız. Yaparken hiç zorlanmayacağınız, bebek yeleklerinde, battaniyelerde hatta lif süslemelerinde kullanabileceğiniz bu çiçeği çok beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Tığ işi çiçek modelini tüm dekoratif örgülerde , bebek örgülerinde , yetişkin örgü süslemelerinde ve lif süslemede kullanabilirsiniz. Düz örülmüş basit bir patik ve saç bandına uygulayıp şirin bir takım elde edebilirsiniz. Ayrıca düz teknikle örülmüş zemin lifler var diyelim. Çiçek motifimizi zeminlere ekleyerek şık bir lif takımı elde edebilirsiniz.

Orgu Hayatım Youtube Kanalının anlatımı ile öreceğimiz tığ işi çiçek modelini yapmak için kullanılan malzemeler ;

  • 1,75mm yani 2 numara tığ
  • Süslemek için kullanacağınız örgüye uygun ip

Anlatım videosunu izleyerek bütün detayları öğrenebilir, çok kısa bir sürede renk renk çiçeklere sahip olabilirsiniz. Orgu Hayatım Youtube Kanalına anlatımından dolayı teşekkürlerimizi iletiyoruz. Videoyu beğenip kanala abone olarak bunun gibi içeriklerin devamı için destek olabilirsiniz.

Sitemizde bunun gibi daha pek çok kolay ve farklı modellerde çiçek anlatımlar, farklı motifler, çeyizlik örgüler, bebek ve yetişkin örgüleri, ilginizi çekebilecek pratik bilgiler ve yemek tarifleri mevcuttur. Göz atabilirsiniz.

En Kolay Tığ İşi Çiçek Modeli Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ