En kolay yuvarlak lif yapılışı

En kolay yuvarlak lif yapılışı lif örnekleri oldukça fazla olması hanımlarımızın en çok sevdiği el işleri arasında olmaya devam etmektedir. Yapımı video anlatımlı olarak siz değerli takipçilerimizle buluşmaya devam etmektedir. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımlar oldukça fayda sağlamaktadır.

Kızlarımızın çeyizlerinde oldukça yer alan lif modelleri nişan bohçalarını damat bohçalarının da yer almaktadır. Farklı geniş modele sahip olan lif modelleri hanımlarımız tarafından oldukça fazlasıyla örülmektedir.

Banyo lif modelleri yapıp sipariş alan arkadaşlarımızda sayfamızda en güzel lif çalışmalarına bakıp siparişleri için tercih edebilirler. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

En kolay yuvarlak lif yapılışı

2 Renk lif ipi kullanımı

Tığ olarak elinize yatkın seçebilirsiniz.

4 Zincir çekip halka oluşturalım ve halkanın içine fıstık uyguluyoruz aralarda bir zincir çekelim toplamda altı fıstık yapalım..Devamında her boşluğa iki fıstık yapıyoruz. İki fıstık ve bir trabzan yapalım aralarda zincir çekip sırayı tamamlayalım.

Fıstıklar direk oluyor aralarda trabzanlar oluşmaktadır. Modelini bu şekilde kuruyoruz. Farklı ren ip ile üst detayını geçiyoruz. Modelin detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımların oldukça önemlidir.

En kolay yuvarlak lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ