En Yeni Dantel Yatak Örtüsü Örnekleri

En Yeni Dantel Yatak Örtüsü Örnekleri

    Dantel parçalar bu sezonda evlerimizi süslemeye devam etmektedir. Evlerimizde dantelin girmediği, süslemediği tek bir alan yok denecek kadar azdır. Birbirinden şık ve modern dokulu çok şık dantel örnekler mevcuttur. Özellikle de yatak odalarında şifoniyer ve komodinleri süsleyen danteller, aynı zamanda yatak örtülerimize de renk katmayı başarmıştır. Çok şık yatak örtüsü dantelleri mevcuttur. Genellikle yatak örtüsü dantelleri beyaz veya krem renkte örülmektedir. Ama siz tercihinize göre renkli iplerle de örebilirsiniz.  Kumaş ve dantelin bir arada kullanıldığı yatak örtüleri hem yaz hem de kış ayları için oldukça kullanışlıdır. Yeni evlenecek olanların çeyiz sandıklarının olmazsa olmaz parçaları başında gelmektedir. Her genç kızın çeyizini süsleyen bu parçalar son yıllarda oldukça fazla rağbet görmektedir.

Her geçtiğimiz gün birbirinden şık ve gösterişli yatak örtüsü modelleri mevcuttur. Komple dantelden örebileceğiniz gibi kumaş kenarlarına ekler yaparak da şık yatak örtüleri elde edebilirsiniz. Çiçek, yaprak desenleri ile bezediğiniz yatak örtülerinizi en özel günleriniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Örmesi her ne kadar zahmetli ve zaman alıcı olsa da ortaya çıkacak sonuç sizi fazlasıyla memnun edecektir. Beyaz ve krem renklerde örebileceğiniz için ayrıca yatak odalarınıza uyumlu olarak renkli modelleri de tercih edebilirsiniz. Ama daha çok beyaz ve krem renkler tercih edilmektedir. Bütün şekilde örmek zor olacağı için daha çok parçaların birleştirilmesi ile oluşan modeller daha çok tercih edilmektedir.

Çok şık dantel yatak örtüsü modelleri mevcuttur. Sizde en güncel modellere ulaşmak, görmek isterseniz sitemizdeki görsellere göz atabilirsiniz. İlk bakışta zor gibi gözükse de aslında yapımı oldukça basittir. Resimli, anlatımlı görselleri inceleyerek sizde en sevdiğiniz, beğendiğiniz modelleri seçip uygulamaya başlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ