Hayvan Motifli Çocuk Kıyafetleri

Hayvan Motifli Çocuk Kıyafetleri

   Örgü parçalar bizim çeyizlerimizin vazgeçilmezi olduğu gibi giyim sektöründe de sıklıkla örgü ürünler kullanılmaya başlanmıştır. Örgüye olan düşkünlük gün geçtikçe artmaktadır. Her geçtiğimiz gün yeni modeller, fikirler ortaya çıkmaktadır. Yetişkinler için örgü modelleri olduğu gibi çocuklar ve bebekler içinde çok şık örgü fikirleri vardır. Birbirinden şık ve modern görünümlü çocuk örgüleri ortaya çıkmıştır.

Örgüden birçok farklı modellerde çocuklar için parçalar mevcuttur. Örgüden yapılmış battaniyeler, yatak örtüleri, kazaklar, yelekler daha niceleri vardır. Soğuk kış günlerinde çocuklarınızın içini ısıtacak birbirinden şık ve gösterişli modellerde kazaklar, yelekler mevcuttur. Erkek çocukları için örgülerde daha çok mavi, beyaz, krem, lacivert gibi renkler tercih edilirken, kız çocukları için daha çok pembe, pudra, beyaz gibi daha pastel renkler tercih edilmektedir.

Kış aylarında çocuklarınızın üstüne örtmek için çok şık battaniyeler örebilirsiniz. İster tek renkten yapabileceğiniz gibi isterseniz birden fazla rengi bir arada kullanarak rengarenk battaniyeler elde edebilirsiniz. Aslında örgü battaniyeler gözüktüğü kadar zor değildir. Düz bir şekilde örerek daha sonra üstünü süsleyebilirsiniz. Böylelikle örerken örnek, motif koymak zorunda kalmayacağınız için daha kısa sürede bitirirsiniz. Düz bir şekilde örerek daha sonra çiçek, yaprak, hayvan motifleri ile süsleyebilirsiniz. Böylelikle daha şık ve gösterişli bir battaniye örmüş olursunuz.

Çocuklarınız için birbirinden modern ve şık kazaklar da tasarlayabilirsiniz. Seçtiğiniz ipin pamuklu ve yumuşak dokulu olmasına dikkat ederseniz hem daha sıcak tutacak hem de örneğiniz, modeliniz daha şık duracaktır.

Sizde hayvan motifli çocuk örgüleri yapmak istiyorsanız sitemizdeki görselleri inceleyerek işe başlayabilirsiniz. İlk bakışta zor gibi gelse de aslında resimli anlatımlı görselleri takip ederek rahatlıkla yapabileceğiniz birbirinden şık örgü fikirleri mevcuttur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ