Canım Anne

Örgüyle Evleriniz Şenlensin

Örgüyle Evleriniz Şenlensin

   Örgü ürünler çeyizlerimizin vazgeçilmezi olduğu gibi günümüzde ev dekorunda, süslemeler de kullanılan alternatif fikirlerden de biri olmuştur. Örgü motifleri, modellerli kullanarak çok şık süslemeler yapılmaktadır. Evlerinizin şıklığına şıklık katmak için birbirinden farklı fikirler ve modeller mevcuttur.

Mutfağınızın daha şirin gözükmesini istiyorsanız bazı önerilerde bulunabilirim. Kavanozlarınızın ve baharatlıklarınızı örgü parçalar ile çok şık hale getirebilirsiniz. Mutfağınızın rengiyle uyumlu olacak şekilde rengi seçerek düz bir şekilde örgüyle kaplayıp üstünü gül, çiçek, yaprak gibi motiflerle süsleyerek hareketlendirebilirsiniz.

Banyolarınız için de birbirinden farklı örgü süsleme fikirleri mevcuttur. Banyolarınız için çok şık örgü sepetler yapıp süsleyerek dekoratif olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda içine sabun, havlu gibi materyalleri koyarak daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Salon ve hollerinizdeki dekoratif aynalarınızın kenarlarını dantel örgülerle kaplayarak, süsleyerek daha şık hale getirebilirsiniz. Üstünü papatya desenleri ile süsleyerek daha gösterişli hale getirebilirsiniz.

Örgüden çok şık resim çerçeveleri elde edebilirsiniz. Örgü ile kaplayarak yanlarını boncuk, inci ile süsleyebilir veya yaprak, çiçek gibi motifler yaparak hareketlendirebilirsiniz.

Birbirinden şık ve gösterişli örgü abajurlar elde edebilirsiniz. Rengarenk iplerle örerek odanızın havasını değiştirebilirsiniz. Kullanmaktan sıkıldığınız terliklerinizi örgü danteller veya ponpon yaparak süsleyebilir ve yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Penyelerinize örgüden veya dantelden ekler yaparak süsleyebilir ve daha şık hale getirebilirsiniz. Kırlentlerinizi örgü danteller ile süsleyerek daha gösterişli ve zarif hale dönüştürebilirsiniz. Yaşadığımız yeri renklendirmek daha güzel hale getirmek bizim elimizde yeter ki isteyelim yeter ki bir yerden başlayalım. Bunun için binlerce fikir sizin için zaten sunulmuş vaziyettedir.

Sizde örgü süsleme modelleri arıyorsanız sitemizdeki görselleri inceleyerek işe başlayabilirsiniz. Birbirinden şık ve gösterişli süsleme fikirleri eminim sizinde aklınızı çelecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ