En Yeni Pike Takımı Modelleri

Dantel evinizin her köşesini farklı farklı modeller, parçalar ile bu sezon da süslemeye devam etmektedir. Dantel bizim için vazgeçilmez hobilerden biridir. Genç kızların çeyiz sandıklarını süsleyen parçaların en başında gelmektedir. Her genç kızın çeyizinden mutlaka dantel parçalar, modeller bulunmaktadır. Dantelin girmediği, zarafetini yansıtmadığı tek bir yer kalmamıştır. Kullanım alanı gün gün gelişmekte ve yeni modeller ortaya çıkmaktadır. Eski modellerden, örneklerden yararlanıldığı gibi en yeni modern modeller de vardır.

Evimizin her köşesinde dantelden izler bulmak mümkündür. Salonlarımızdan mutfaklarımıza, yatak odalarımıza kadar her alanda sıklıkla kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Özellikle de yatak odalarında şifoniyer ve komodinlerde sergilenmekle yetinilmeyen danteller yatak örtülerinden, pikelerde de boy göstermekte ve endamını sergilemektedir. Kumaş ve dantelin birlikle kullanıldığı pike takımları yatak odalarınızın şıklığına şıklık katmaktadır. Hem gösterişli hem de kullanışlı olması açısından fazlasıyla rağbet görmektedir. Yeni evlenecek olanlarım çeyiz sandıklarının olmazsa olmaz parçalarının başında dantelden pike takımları mevcuttur. El yapımı, el emeği pikeler hem yaz hem kış her mevsim rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Sevdiğiniz bir renk pike kumaşı seçerek işe başlayabilirsiniz. Özellikle saten, ipek, keten kumaşlar fazlasıyla tercih edilmektedir. Yatak odanıza en çok yakışacak en sevdiğiniz rengi seçerek pike kumaşınızı seçebilirsiniz. Ara dantelinizi isterseniz pike kumaşınızla aynı renk örebileceğiniz gibi farklı bir renkle de örebilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize bağlıdır.

  Pike takımı modelleri için sitemizdeki görsellere göz atabilirsiniz. En beğendiğiniz modeli seçerek resimli anlatımlı örnekleri takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz. Sadece pike kenarlarına geçirilen modeller olduğu gibi aynı zamanda orta kısımlarına dantel geçirilerek oluşturulan modeller de mevcuttur. Siz odanıza en çok yakışacağını düşündüğünüz modeli seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ