En yeni tasarım lavanta sepeti lif yapımı

En yeni tasarım lavanta sepeti lif yapımı tasarım lif örnekleri sevenler için en yeni lif çalışmalarını sayfamızda bulabilirsiniz. En yeni lif örneklerine sayfamızda yer vermeye devam ediyoruz. Lavanta lif modelini video anlatımlı olarak daha kolay uygulayabilirsiniz.

Lif modelleri çeyizlerde oldukça fazla ilgi görmektedir. Çeyizlik lif örnekleri kızlarımızın beğendiği en yeni tasarım lif çalışmaları alırken, damat lif örnekleri de nişan bohçalarında yer alan yine lif seçenekleri arasındadır. Tığ işi lif modelleri hanımlarımızın en çok uyguladığı el işleri arasında yer almaktadır. Örnek seçeneği çok olması ve video anlatımlı olarak paylaşılması tercihi ve beğeniyi artırmaktadır.

Ayrıca sayfamızda takım lif modelleri, tasarım modeller ve yeni lif örnekleri geniş örnek seçeneği ile sizlere sunmaya devam etmekteyiz. Her model ayrı güzel ve ayrı beğen kişilere hitap etmektedir. Lif modelleri sayfamız da sayısız lif modelini bulabilirsiniz. Linke tıklayarak daha kolay modellere ulaşabilirsiniz.

En yeni tasarım lavanta sepeti lif yapımı

Lavanta sepeti lif yapımı

Modelimize 7 numara tığ ile çiçek taban yapıyoruz. İpler içten yürütülerek sepet kısmı tabana beraber örülüyor. Fıstık üzeri fıstık yaparak kenar oyası yapıyoruz. Sepetlerin içine gelecek kısımlara önce dalları sonrada çiçekleri iğneyle nakış yöntemiyle yaparak bitiriyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü günlüğüm youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

En yeni tasarım lavanta sepeti lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ