Yeni lale bahçesi lalezar lif yapımı

Yeni lale bahçesi lalezar lif yapımı tasarım lif modeli lale çiçeği teması kullanımı kenar detayları farklı yapılmış çok güzel lif modelimizi siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Yeni lif modelleri için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. En yeni lif çalışmaları sayfamızda yer almaktadır. Çeyizlik lif modeli için lalezar modeli favori lif örnekleri arasında yer alacaktır. Kenar detayı lale çiçekleri görselliğini zenginleştirmiş ve beğenileri alacak lif çalışmasıdır.

Yeni lif modeli uygulayan arkadaşlarımızda video anlatımlardan oldukça fayda sağlayacaklardır. İstedikleri birçok modelin video anlatımı mevcuttur. Yazımızdaki linke tıklayarak lif örneklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yeni lale bahçesi lalezar lif yapımı

Malzemeler
4 renk lif ipi
2 renk inci
2 numara tığ
Makas
Dikiş iğnesi

Yapılışı: Yıldız örgü tekniği ile ördüğümüz iki tane papatya taban yapıyoruz. Buyuk tabanı 8 sıra olarak örüyoruz ve her dilimde 3 sıra eksilterek ilerliyoruz. Küçük papatya tabanda 4 sıra ördükten sonra her dilimde 2 sıra eksilterek ilerliyoruz. Tabanların kenarlarında yeşil iple zincir yuvaları yapıp yaprak ve çiçek zeminlerini hazırlıyoruz. Küçük papatya tabanın ortasında da ayni işlemi yaptıktan sonra dilediğiniz renklerle çiçekleri yapıyoruz. Çiçeklerin ortasına inciler diktikten sonra iki tabanı dilimlerin arasından bağlayarak birbirine sabitliyoruz ve modelimizi tamamlıyoruz

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı  hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Denemek lazım youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni lale bahçesi lalezar lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ