Erkek Bebek Süveterleri

Erkek Bebek Süveterleri

Erkek bebekleriniz için kışın soğuktan koruma amaçlı kullanabileceğiniz en güzel ve şık erkek bebek süveterlerini derledik.

Örgü süveterler bebeklerin kış aylarında soğuktan korunması için oldukça ideal kıyafetlerdir. Kazakların, gömleklerin veya tulumlarının üstüne giydirebileceğiniz örgü süveterlerin işlenmesi eğer örgü biliyorsanız oldukça kolaydır. Erkek bebekler için yapılan süveterler genellikle düz ve tek renk yapılır. Ama yeni modellerde daha renkli ve daha şekilli modeller ön plana çıkıyor.

Erkek bebeklere süveter örerken kazakta örüp takım halinde giydirebilirsiniz. Kazak yerine pantolonu örüp süveterin içerisine farklı renkte bir sweat veya gömlek giydirerek daha güzel bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Erkek bebeklere süveter örnekleri bakarken önü düğmeli olanlara bakmanızı tavsiye ederiz. Önü düğmeli erkek bebek süveterleri daha modern duran modeller arasında yer almaktadır. Süveterlerin boyun ve omuz kenarlarını farklı renklerde örebilirsiniz. Böylelikle tek renk olmasını engeller ve daha şık duran bir süveter işlemiş olursunuz.

İki renkli erkek bebek süveterleri de anneler tarafından beğenilen modellerden biridir. Alt kısmı bir renk üst kısmı ayrı bir renk erkek bebek süveterlerinde renk uyumuna dikkat etmeniz gerekiyor. İsterseniz daha fazla renk kullanarak çizgili süveter modellerini de yapabilirsiniz.

Erkek Bebek Süveterleri

Aşağıda yer alan erkek bebek süveterleri arasından beğendiklerini seçip kendi bebeklerinize örebilirsiniz. Örnek erkek bebek süveter yapımı videosuna aşağıdan ulaşabilir sitemizde yer alan diğer süveter modelleri için ise bu linke tıklayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ