Eşinize Yapılabilecek Kendin Yap Hediye Fikirleri

Eşinize Yapılabilecek Kendin Yap Hediye Fikirleri

Sevgiliye Yapılabilecek Kendin Yap Hediyelik Fikirleri

Sevgilinize hediye almayı mı düşünüyorsunuz? Ona hediye almak yerine, el emeğinizi kullanarak ona hediye hazırlamak ister misiniz? Her zaman için el yapımı ürünler, hediyeler çok daha fazla kıymetli ve değerli olmuştur.

Kendin yap hediyelik fikirleri

  • Sevgilinize baş harfinden oluşan bir kalemlik tasarlayabilirsiniz. Kalemleri çeşitli boyutlarda keserek sevgilinizin baş harfini bununla kaplayabilir, duvara asmak için kurdele geçirebilirsiniz. Bu oldukça anlamlı bir hediye olacaktır.
  • Sevgiliye bardak, kupa hediyesi klişe olsa da aslında ona kişiselleştirerek şık ve unutulmaz bir hediyeye dönüştürebilirsiniz. Seramik boyalar ile boyayabilir, kalpler yapabilir veya baş harfinizi bardağın üzerine yazabilirsiniz.
  • İp sanatı son zamanlarda en favori hediyelik eşyalar arasında yer almaktadır. Sizler de ister hazır kalıpları kullanarak isterseniz de sevgilinize özel kalıp hazırlayarak şık bir ip sanatından oluşan tablo yaparak hediye edebilirsiniz.
  • Ahşap bir pano üzerine kendi el izlerinizi basarak ona bir tablo oluşturabilirsiniz. Bu dekoratif tablo sayesinde elleriniz daima onun yanında olacaktır.
  • Kendi resminizi çıktı olarak alarak onu yapboz şekline dönüştürerek şık bşr kutu ile hediye edebilirsiniz.
  • Doğasever bir sevgiliniz varsa ona teraryum yaparak hediye edebilirsiniz. İçine sizi anlatan bir nesne veya oyuncak ekleyebilirsiniz. Bu hediye sevgilinizin oldukça hoşuna gidecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ