Eski CD’leri Değerlendirme

Eski olan eşyalarınızı artık hiçbir şekilde çöpe atmıyoruz hanımlar. Geri dönüşümler sayesinde bir de pratik fikirlerimizle eski olan her şeyi yeniden ayırt etmeksizin birleştirme yaparak yeni ürünlermiş gibi tekrar kullanımını sağlıyoruz. Modayı takip etmeyi seven hanımlarımız artık birçok şeyi kendi elleri ile yapmaya başladı. Dünyanın parasını vermektense evlerimizde çok kolaylıkla yapabileceğimiz birbirinden güzel eşyalarınız olduğundan eminim. Zamanınızı sizde en güzel şekilde geçirmeli keyif aldığınız ne varsa onu yapmalısınız. Mutluluk ile yapabileceğiniz eski yeni ne var ise harikalar yaratabilirsiniz.

eski-cdleri-degerlendirme-4 eski-cdleri-degerlendirme-2

Hanımlar alışverişe çıktıklarında ilk olarak gözlerine çanta takılır. Evlerinde çok fazla sayıda olmasına rağmen almayı ihmalde etmezler. Biz de düşündük ki siz artık öyle çok paralar vermeyin. Eski olan çantalarınızı atmayın, ya da kullanımından çok sıkıldığınız çantaları dolaplarınızın görünmeyen taraflarına bırakmayın.

eski-cdleri-degerlendirme-1

Gelin onları tekrardan kullanım haline getirelim. Hepinizin evlerinde emin ki çizilmiş kullanılmayan cd de vardır. Bunları birleştirip şahane çantalar hazırlamaya ne dersiniz?

eski-cdleri-degerlendirme-6

Yaratıcılığımız burada devreye giriyor, bu sayede yeni şeyler üretmeye başlıyoruz. Çanta ve cd ile ne mi yapacağız eski cd ile çanta kaplayacağız. Yapılması oldukça kolay olan bu çantaları, yeniden hayat vermeye bayılacaksınız. Artık eskimeye yüz tutmuş ya da sıkıldığınız çantalarınız raf köşelerinde tozlanmayacak.

eski-cdleri-degerlendirme-5

Dışarıda ki birçok mağazada satışa sunulan cd ile çanta kaplama da uçuk fiyatlar vermeyi bırakıyor, kendi hayal gücümüzle yeniden yapmaya başlıyoruz. Bunlar için gerekli malzemelerimiz belli eski cd, makas, yapıştırıcı ve çanta. Denemeye değer olan, yaptığınızda keyifle bitirmiş olduğunuz da ne demek istediğimi anlayacaksınız. Çok fazla zaman kaybetmeden evimizde kullanmadığımız eşyaları değerlendirelim yeni ürünmüş gibi kolumuzda gezdirebilirsiniz hanımlar.

eski-cdleri-degerlendirme-4

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ