Eski Çoraplardan Yepyeni Oyuncaklar

  Eski ama temiz çoraplarınızı atmayıp farklı etkinlik ve tasarımlarda kullanabilirsiniz. Bunlardan biri de çoraptan oyuncak yapımıdır. Sizde evde çocuklarınızla kaliteli ve etkili vakit mi geçirmek istiyorsunuz? Çoraptan oyuncak, bebek, hayvanlar yapmaya ne dersiniz. Oldukça kolay ve keyifli olan bu etkinliği herkes evinde rahatlıkla yapabilir.

Eski çoraplarınızı hem değerlendirmiş olursunuz hem de geri dönüşüm sağlamış olursunuz. Biz anne babalar olarak çocuğumuza bilinçli ve duyarlı bireyler olmayı öğretmek en önemli vazifelerimizden biridir. Sizde çocuklarınız ile etkinlik saatlerinizde geri dönüşüm yaparak onları bilgilendirebilirsiniz.

  Çoraptan oyuncak yapımı oldukça basit ve keyiflidir. Sizde evde çocuklarınızla beraber rahatlıkla yapabilirsiniz. Peki çorapla hangi oyuncaklar yapılır? Çoraptan çok sevimli bebekler, kedi, köpek, fil, kirpi, maymun, tavşan, tırtıl ve daha birçok farklı oyuncak elde edebilirsiniz. Modeli oluşturduktan sonra içini boncuk elyaf ile doldurmayı unutmayınız. Örgüden saçlar veya aksesuarlar yaparak oyuncaklarınızı süsleyebilirsiniz. Aynı zamanda oyuncak yapımından düğmeleri de kullanarak daha şık oyuncaklar elde edebilirsiniz.

Sizde eğer çoraptan oyuncak yapmak istiyorsanız sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Birçok model arasından dilediğinizi seçerek rahatlıkla yapmaya koyulabilirsiniz. Çocuğunuzun hayal dünyasını ve el becerisini de geliştirecek olan bu etkinliği sizde evinizde rahatlıkla yaparak etkinliklerinize renk katabilirsiniz. Hem etkili ve verimli bir zaman dilimi geçirmiş olursunuz hem de çocuğunuzun yeni şeyler öğrenmesine katkı sağlamış olursunuz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ