Eski Çorapları Değerlendirme Yöntemleri

Eski Çorapları Değerlendirme Yöntemleri

Eski çorapları değerlendirme yöntemleri nelerdir, çorap geri dönüşüm fikirlerini içeriğimizden detaylı olarak bulabilirsiniz.

Çoğumuzun evinde kullanmadığı, eski, delinmiş veya teki kaybolmuş çoraplar bulunmaktadır. Bu çorapları atmak yerine geri dönüşüm fikirlerinde kolayca kullanabilirsiniz. Özellikle erkek çorapları yani uzun çoraplar oldukça iş görür ve yeniden değerlendirilebilir. Aşağıdan eski çorapları nasıl değerlendirebilirsiniz ile ilgili 3 fikri öğrenebilir ve siz de uygulayabilirsiniz.

Eski Çorapları Değerlendirme Yöntemleri

  • Eski bir çorabın (altı kısmı sağlam olması gerekiyor) alt kısmını bilek kısmından kesiniz. Daha sonra bilek kısmının sökülmemesi ve düzgün durması için istediğiniz renkte orta kalınlıkta bir iple tığ yardımıyla işleyin. İster patik ister yeni bir çorap olarak kullanabilirsiniz.
  • Fırın veya tencereleri tutmak için evinizde tutacağınız yok ise çorabın uzun kısmını kesip etrafını işleyin. 2 parça yaptıktan sonra kalın zincir çekip bu iki parçayı birleştirin. Fırın veya tencere tutacağınız hazır.
  • Son olarak özellikle tesettür giyinen kadınların seveceği bir fikir yer alıyor. Çorabın uzun kısmını kesin. Bu parçanın uç kısmına istediğiniz motifte dantel veya örgü işleme yapın. Bu fikri kolluk olarak kullanabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ