Eski Kapılardan Faydalanma

Eski Kapılardan Faydalanma

Eski kapılarınızı hem şık ve kullanışlı mobilyalara dönüştürebilirsiniz.

Eski kapınızı boyayarak ve raf ekleyerek şık bir sunum alanını dönüştürebilirsiniz. Aynı zamanda ise boyadığınız kapının üzerine birkaç yere ayna ekleyebilir ve yapıştırabilirsiniz. Kapının en üstüne veya rafın hemen altına askı yerleştirerek daha kullanışlı olmasını sağlamanız mümkündür.

Eski kapınızı mutfağınızın dekoru ile uyum olacak şekilde boyayıp birkaç raf ekleyip duvara monte edebilirsiniz. Renkli tabakları, fincanları, çiçekleri sergilemek için bundan daha iyi bir fikir bulamazsınız. Hem el emeği olduğu için daha kullanışlı ve daha şık duracaktır. Her zaman için başkalarında olmayan dekoratif ürünler daha fazla ilgi çekmeyi başarmıştır. Mutfağınız için yapacağınız bu sistemi evinizin girişi içinde rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Özellikle de yüksek tavanlı evler için ideal olacaktır.

Eski kapınızı istediğiniz renge boyayarak veya o şekilde retro olarak yatak odalarınızda yatak başlığı olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu şık fikir eminim ki hazır olarak alacağınız bir yatak başlığından çok daha fazla yakışacaktır.

Aynı zamanda eski kapıdan sehpa yapabilirsiniz. Yine salonunuz ile uyumlu olacak bir renge boyayarak ardından sehpa ayakları monte edip rahatlıkla salonlarınızda kullanabilirsiniz.

Eski kapıdan banyo rafı elde edebilirsiniz. Yine aynı şekilde eski kapıyı dilediğiniz gibi boyayıp ardından üzerine askılar ve raflar ekleyerek banyonuzun istediğiniz köşesine konumlandırabilir ve havlularınızı, temizlik ürünlerinizi veya bakım ürünlerinizi koyabilirsiniz.

Elbette ki el emeği ile yapılmış her ürün hazır olarak alınanlardan çok daha fazla değerlidir. Bunun için sizde hayal gücünüzü kullanarak ve el becerilerinizden yardım alarak birçok ürün tasarlayabilirsiniz. Günümüzde eskiye dönüş olduğu bir gerçektir. Kapı veya kullanmadığınız eski bir eşyanızı bambaşka şekillere sokarak farklı kullanım alanları yaratabilirsiniz.

 

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ