Tığ İşi Etek Yapımı

Tığ İşi Etek Yapımı

Ülkemizde her kız çocuğunun aile büyükleri ya da yakın çevre tarafından örülmüş tığ işi elbisesi, yeleği, bluzu ya da eteği vardır mutlaka. Örgüyü seven ve çok da güzel ürünler yaratabilen hamarat kadınlarımızın hükmü her daim sürecek diye düşünüyoruz. Moda dünyasının her dakika değişen yüzünü herkes kendine göre yaşamaya çalışıyor. Biz diyoruz ki moda size yakışandır, belli başlı kriterleri göz önünde bulundurarak dilediğinizi giyebileceğiniz bir dünyada yaşıyoruz artık. Çocuklar için daha çok tercih edilen tığ işi etek modelleri artık genç hanımların da favorisi.

tig-isi-etek-yapimi-1

Tığ işi etek örgüsünde belli başlı motiflerin kullanımı işinizi basitleştirmekle beraber daha önce karşılaşmadığınız tığ işi kolay etek yapımı konusunda da bilgiler toplanabilir. Kendiniz ya da çocuklarınız için zevkle öreceğiniz şık bir tığ işi örgü etek bluz takım sizi yerine göre kıyafet arama derdinden kurtaracaktır. Elinizdeki modelleri değerlendirebileceğiniz gibi farklı desen ve motifleri de tığ işi etek yapımı esnasında rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

tig-isi-etek-yapimi-2

Konusunda uzmanlaşmış yakınlarınıza danışabilir, belki kendi çocukluğunuzdan kalan modelleri ortaya çıkarabilir ya da farklı ortamlardan yeni fikirler edinebilirsiniz. Öreceğiniz eteğin modeli aynı dikim ekteler kadar çeşitlilik gösterebilir. Dar kesim, üzerinize oturan bir etek de örebilirsiniz, kloş formda yürüdükçe uçuşan bol bir etek de. Bu tamamen sizin örgü becerinize, sabrınıza ve ayıracağınız zamana kalmış. Tabii tüm bu çalışmalar esnasında hayal gücünüz ve zevkinizi de yanınızdan ayırmayın deriz hanımlar.

tig-isi-etek-yapimi-3

Çocuklarınızın ve sizin hem günlük olarak hem de özel günlerde giyebileceğiniz tığ işi etek modelleri için yün seçimi yine tamamen sizin tasarrufunuzda. Kendiniz için daha klasik renkler seçerken çocuklarınız için rengarenk ipleri seçmeniz örgünüz esnasında size pozitif enerji de verecektir diye umuyoruz. Yaz kış giyebileceğiniz tığ işi örgü etekler örülmek için harekete geçmenizi bekliyor.

tig-isi-etek-yapimi-4

Tüm örgü ve elişi modellerimizi de görmelisiniz. Sayfa linklerimizi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

tig-isi-etek-yapimi-5

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ