Dantel Oda Takımı Yapımı

Ev süslemelerinde dantelin yadsınamaz bir yeri olduğu tüm hanımlarca kabul görmüş bir detaydır. Doğamız gereği süslenmeyi, süslemeyi severiz biz kadınlar. Sadece kendimizle uğraşmayız, yaşadığımız ortama da dokunuşlarımızı bırakmak en önem verdiğimiz işlerdendir. Kadın eli değmiş gibi deyimini de bu yüzden pek severiz doğrusu. İlerde günü geldiğinde mutlaka hayata geçirmek için kolay dantel modelleri ile yola çıkar, yol boyunca karşılaştığımız tüm motifleri hafızamızın bir köşesine yerleştiririz.

dantel-oda-takimi-yapimi-1

Evlerimizi süslemeye genelde salonlardan başladığımız da bir gerçektir. Kullandığımız mobilyaların yanı sıra tığ işi oda takımı örnekleri her evde farklı model ve formlarda şekil bulur. Örmeyi seven hanımların büyük emekler harcayarak yaptıkları tığ işleri her fırsatta görücüye çıkmayı fazlasıyla hak eder.

dantel-oda-takimi-yapimi-2

Dantel oda takımı örnekleri konusu açılınca hanımların sohbetlerinde akan sular durur. Herkes kendisinde olanı büyük bir hazla ortaya sermeye bayılır. Birbirlerinde görüp beğendikleri modeller için motif yapılışları anlatılır uzun uzun. İlerleyen teknolojiyle artık konu komşudan motif almadan internet üzerinden de bu tarz bilgilere ulaşmak çok kolay. Kolay anlatımlı envai çeşit dantel oda takımlarının belki de biri kısa bir süre sonra sizin evinizi şenlendiriyor olabilir. Masa örtülü veya örtüsüz oda takımlarının motif ve tarz zenginliğine bir tık kadar yakınız artık. Sizin yapmanız gereken ufak araştırmalar yapıp, istediğiniz takımda karar kılmak.

dantel-oda-takimi-yapimi-3

Hamaratlığınızın doruklarına çıkacağınız bu şık oda takımlarından birine sahip olmaya çok daha yakınsınız. Akşamüstleri tığ işi takımınızı örerken dinlenebilir, günün getirdiği stresi atarak zevkli bir işe imza atmış olursunuz. Dostlarınızla fikir alış verişinde bulunarak aynı zamanda sosyalleşeceğiniz üretken bir hobiniz olduğu için çok şanslısınız hanımlar.

dantel-oda-takimi-yapimi-4

Tüm bu anlattıklarımızdan yola çıkarak hedefinizi belirleyin ve en kısa zamanda kendi dantel oda takımınızı örmeye başlayın. Sitemizdeki örgü ile ilgili sayfalarımızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

dantel-oda-takimi-yapimi-5

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ