Ev Yapımı Dekorasyon Ürünleri

Ev Yapımı Dekorasyon Ürünleri

Ev dekorunuzu meydana getiren eşyalarınız, mobilyalarınız kadar onlara eşlik eden aksesuar ve dekoratif eşyalarınız da önemlidir. Evinizin şıklığını tamamlayacak olan dekoratif eşyalarınız hazır almak yerine evde az malzeme ile pratik bir şekilde yapabilirsiniz. El emeği ile yapılan ürünler tek ve eşsiz oldukları için hazır olarak alınan parçalardan çok daha fazla kıymetlidir. Sizlerde el emeği yaptığınız parçalarla evinize değer katabilirsiniz. Ev yapımı dekorasyon ürünleri arasından bazılarını sizler için seçtik. Bu ürünlerden bazıları aşağıdaki gibidir;

  • Çocuk odanız, yatak odanız veya oturma odanız için el emeği, el yapımı harika puflar yapabilirsiniz. Bu pufları ister keçeden, ister kumaştan isterseniz de örgüden yapabilirsiniz. El beceriniz hangisine daha yatkınsa onu seçerek deneyebilirsiniz. Ev yapımı puflarınızı kare formda yapabileceğiniz gibi aynı zamanda yuvarlak veya dikdörtgen formda da yapabilirsiniz.
  • En güzel fotoğraflarınızı sergilediğiniz fotoğraf çerçevelerini hazır olarak satın almak yerine evde kendi el emeğiniz, el becerilerinizi kullanarak rahatlıkla yapabilirsiniz. Biraz inci, boncuk, pul veya deniz kabuğunu kullanarak harikalar yaratabilirsiniz.
  • Dış kapınızı süsleyen şık kapı süsleri yapabilirsiniz. Bunun içi renkli keçeler, kurumuş dallar veya yapraklar, kozalakları kullanabilirsiniz.

Evinizin dekorunu tamamlayan avizeleri kendiniz yapabilirsiniz. Bunun için balon, tutkal ve hasır iplik yeterlidir. Hasırdan yaptığınız ev yapımı avizelerinizi istediğiniz oda için kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ