Evde Aloe Vera Jeli Nasıl Çıkartılır ?

Merhaba bugün sizlerin çokça merak ettiğiniz evde aloe vera jeli nasıl çıkartılır ? Bununla ilgili güzel bir video paylaşmak istiyoruz. Evde aloe vera jelini kullanmak gayet pratik ve basit kolaylıkla jeli çıkarta bilirsiniz.

Evde Aloe Vera Jeli Nasıl Çıkartılır ?

Cilt ve saç sağlığı için uygun olan aloe vera hakkında bir çok makale sizlerle paylaştık, faydaları nelerdir cilt maske tarifleri ve saç için aloe vera ile güzel bakım yapabileceğiniz tarif sunduk, peki nasıl kullanırız jel kısmını nasıl evde uygularız merak ediyorsanız videomuz da bu soruların cevabı mümkün, evde aloe vera yetiştirmek mümkün eğer ki evde aloe vera yetiştiriyorsanız mutlaka bilginiz vardır. Aloe veranın jeli çıkarmak çok kolay ne kadar kullanılacaksa o kadar kesmeniz yada almanızda fayda var.

Aloe Vera Jeli Nasıl Çıkartılır ?

1- Aloe vere kök kısmından bir makas ile keselim.

2 -Sonrasında Uç kısmı aşşağı gelecek şekilde bir saat bekletip

3 -Bıçak ile kenarlarını soyalım ve yatay şekilde keselim.

4- Kaşık yardımı ile jelini çıkartalım.

6- İster sade şekilde ister blendırda geçirelim ve saç veya cildimize uygulayalım.

Sizler için güzel bir video seçtik nasıl aloe vera jelini çıkarta biliriz sorusuna gayet güzel anlatımlı video ile karşınızdayız.

Evde Aloe Vera Jeli Nasıl Çıkartılır. Video Anlatımlı Aysel Hanıma Bu Video İçin Çok Teşekkür Ederiz. Abone Olmayı Paylaşmayı UNUTMAYIN!

Evde Aloe Vare Jeli Nasıl Çıkartılır ?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ