Evde güzel koku için öneriler

Evde güzel koku için öneriler

Evde güzel koku için öneriler mis gibi evimiz koksun hepimiz isteriz, doğal yöntemlerle mis gibi kokan evler için güzel fikirlerimiz sizlerin sunumunda, Bizim fark edemediğimiz her evin kokusu başkadır, bazen lavabo kokusu bile evimizin güzel kokusunu mahvedebiliyor. Bir kaç dokunuşla salon, banyo, mutfağımızda baharı getire biliriz. Yapay doğal olmayan oda parfümleri alerji durumunuzu artırıyorsa kullanmakta zorluk çekiyorsanız. Yazımızdan ve video anlatımında sizler için özel koku tariflerini uygulaya bilirsiniz. En güzel pratik ve püf noktalar da tekrar görüşmek üzere mis kokulu günler dileriz.

Evim mis gibi koksun

√ Evimiz mis gibi koksun hava filtresi kullanıyorsanız içine lavanta, limon gibi yağlar damlata bilirsiniz. İstediğiniz kokuyu sağlaya bilirsiniz.

√ Mutfağınızda meyve kabuklarını değerlendire bilirsiniz, sobalı evlerde meyve kabuklarını sobanın üzerine koyardık, mis gibi doğal ev kokuları sizde bir kap içinde su ile kaynata bilirsiniz içine çubuk tarçın ekleyerek,

√ Kendiniz oda spreyi hazırlaya bilirsiniz.

Defne sabunu

√ Evimizde banyoda, yatak odasında çamaşır içlerine defne sabunu koyarak yada farklı sabun çeşitleri kullana bilirsiniz.

√ Lavabo kokusu banyoda istenmeyen en kötü kokudan birisi, düzenli olarak temizlemek gerekmektedir mutfakta bir dilim limon kullana bilirsiniz, banyoda ceviz yaprağı kullana bilirsiniz.

√ Kokulu mumları hanımlar çok seviyor tercihler arasında olabilir.

√ Diğer bir alternatif, okaliptüs çiçeği evinizde kullana bilirsiniz.

Bir çok püf noktası ve pratik bilgiler için evde güzel koku için öneriler diğer sayfalarımızı linke tıklayarak detaylara bakabilirsiniz.

Doğal oda kokusu yapımı için video anlatımlı buradan izleyip uygulaya bilirsiniz.

TRT Avaz kanalına bu güzel video için teşekkür ederiz.

 

Evde güzel koku için öneriler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ