Evde Küllü Kumral Nasıl Yapılır? Evde Saç Boyama

Evde saç boyama ile ilgili pek çok detay kadınlar tarafından merak edilir. Çok tercih edilen saç renklerinden olan küllü kumral rengi ile ilgili sorularda bunlar arasındadır. Bu yazımızda evde küllü kumral nasıl yapılır sorusunun cevabını sizler için cevaplamaya çalıştık. Küllü kumral saç rengin şık görünen kibar saç renkleri arasındadır. Birçok kadın saç rengi tercihi olarak bu rengi kullanır. Küllü kumralın da kendi içinde değişik tonları bulunur. Küllü kumral ne renktir diye soruyorsanız; bu rengin alt renginin kahverengi olduğunu, koyu sarı ile açık kahverengi arasında tonlarının olduğunu söyleyebiliriz. Bu renkte yer alan grimsi ve sarı ışıltılar küllü kumral saç rengine ayrı bir güzellik katar.

Evde Küllü Kumral NAsıl Yapılır

Saç Evde Küllü Kumral Nasıl Yapılır?

Saçlarınız için evde küllü kumral nasıl yapılır sorusunu soruyorsanız bunun püf noktaları aşağıdadır. Bu renk ayrıca doğal görünümlü saç boyası renkleri arasındadır. Saçını boyamak ama boyadığı belli olmasın, doğal dursun isteyenlerin tercihidir. Ayrıca kişiyi olduğundan daha genç gösterir. Küllü kumral kimlere yakışır sorusu da her ten rengine yakıştığı şeklinde cevaplanır. Bunun nedeni küllü kumralın tonları çeşitli olması, her tene yakışacak bir küllü kumral tonunun bulunmasıdır. Ancak açık tenlilere ve renkli gözlülere daha çok yakıştığını da belirtmek gerekir.

Küllü Kumral Nasıl Boyanır

Evde Küllü Kumral Saç Nasıl Boyanır?

Evde küllü kumral nasıl yapılır? Küllü kumral elde etmek için birkaç boyayı karıştırmanız gerekir. Karıştıracağınız boyalar şu şekildedir. Boya numaraları markalara göre ufak değişiklikler gösterebilir. Bu yüzden boyanın tonuna dikkat ederek almanızda fayda var. Saçınızı boyadıktan sonra 40 dakika kadar bekletmeniz ve sonra yıkamanız küllü kumral elde etmeniz için uygun olur. Permalı saç Modelleri – Permalı Saç Bakımı konulu yazımız da ilginizi çekebilir.

  • Yoğun açık kumral
  • Küllü koyu kumral
  • Yoğun mavi düzeltici

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ