Az ip ile kolay bebek patiği yapımı

Az ip ile kolay bebek patiği yapımı

Az ip ile kolay bebek patiği yapımı az kalan iplerinizi değerlendire bileceğiz. Örgü bebek patiği yapılışını siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Bebek patikleri oldukça kullanışlı olmaktadır. Annelerimiz el emeklerini oldukça fazla tercih etmektedirler özellikle bebeklerde patikler şık durmaktadır. Takım örgü modellerini birlikte kullanımı tercih edildiğinde bebeklerimize çok yakışmaktadır.

Farklı bebek patikleri arıyorsanız sayfamızda video anlatımlı örgü bebek patiklerini bulabilirsiniz. Tığ işi modellerimizde mevcuttur. Kız ve erkek bebekler için patik modellerini de bulabilirsiniz. Ayrıca tığ işi sandalet tarzı patik modellerini seviyorsanız yine sayfamızda mevcuttur. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Az ip ile kolay bebek patiği yapımı

Kolay Bebek Patik Modeli / Bebek Patik Modelleri

Gerekli olan malzemeler

Patik ipi veya bebe ipi ( az kalan ipiniz de olur)

Dikmek için (iğne)ve ( Makas)

3. Aydan itibaren 9 aya uygun 24 ilmek atalım.

1 sıra haraşo yapalım. Düzünde sonda 8 ilmeğe kadar haraşo yapalım. 2 ilmek düz örelim. 6 ilmek haraşo yapalım.

Arka sırayı haraşo örelim. Bu şekilde devam edelim ve 12 sıra haraşo yapalım.13 sıra da düzünde 8 ilmek eksiltelim. Haraşo yapalım 2 düz örelim haraşo yapalım devamını videolu anlatımına bakıp tamamlayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Örgü modelleri ve el işleri, bebek patikleri, örgü bebek patiği yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü ailem youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Az ip ile kolay bebek patiği yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

En güzel bebek patiği modeli / En kolay bebek patiği örneği / Yenidoğan tığ işi bebek patik yapımı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ