Farklı çiçekli yuvarlak lif yapımı

Farklı çiçekli yuvarlak lif yapımı

Farklı çiçekli yuvarlak lif yapımı görselliği güzel lif modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Kalan lif ipler ile renkli çiçek detaylı lif yapabilirsiniz. İstediğiniz renk seçebilirsiniz. Elinizde hangi renk ipler varsa onları değerlendireceğiniz lif modeli olacaktır.

Özellikle lif modellerinde çiçek teması sevenler için şık lif örneği olduğunu düşünüyoruz. Çiçekli lif modelleri renk bakımından oldukça renkli olması lif modelinde görselliği daha çok ön plana çıkartmaktadır.

Çeyizlik lif modelleri arayanlar için farklı çiçekli yuvarlak lif modelini uygulayabilirsiniz. Yuvarlak ve kare, takım lifler, uzun lif örneklerini de sayfamızda bulabilirsiniz. Video anlatımlı lif modelleri ayrıca yeni öğrenen arkadaşlarımıza oldukça yardımcı olacaktır. En yeni lif modelleri ve çok istek alan lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Farklı çiçekli yuvarlak lif yapımı

Çiçekli yuvarlak lif modeli yapımı

Modelimize 7 numara tığla ortadan 7 zincir çekip halka yaparak başlıyoruz. Bu halkanın içine aralarında 3 zincir çekerek 6 tane tekli fıstık yapıyoruz. Yıldız tekniğiyle her dilimde artırma yaparak lifimizi büyütüyoruz. İpleri içten yürüterek yapraklar yapıyoruz. Son olarak 2 sıra tek renk örüp kenar oyası olarak fıstık üzeri örümcekler yapıyoruz. Yaprakların üst kısımlarına her dilimde farklı renk kullanarak çiçekler yaparak modeli bitiriyoruz. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü günlüğüm youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Farklı çiçekli yuvarlak lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ