Evde Raf Nasıl Yapılır?

Para verip almak yerine evde kendi dekoratif duvar raflarınızı kendiniz kolayca yapabilirsiniz. Evde raf nasıl yapılır aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Duvarlarınızı değerlendirmek ve evde kendinize dekoratif yeni alanlar yaratmak için rafları kullanabilirsiniz. Duvar raflarını direk duvara monte veya asma olarak kullanabilirsiniz. Klasik dolap raf görünümü yerine dekoratif bir dizayn şekli ile raflarınızı güzelleştirip duvarlarınızı ve evinizi daha şık bir hale getirebilirsiniz. Basit bir kaç malzeme ile evde duvar rafı nasıl yapılır aşağıdan detaylı olarak bulabilirsiniz.

Evde Raf Nasıl Yapılır?

  • Eğer asma bir raf yapmak istiyorsanız bunun için size gerekli olan halat, istediğiniz kadar tahta ve matkaptır. Tahtaların kenarlarını delip halatı geçirin ve daha sonra halatın ucunu bağlayıp asma rafınızı bitirin.

  • Un eleği olarak kullanılan süzgeçleri halat ile bağlayın. Daha sonra tam ortalarına tahta sabitleyin. bunları duvarınıza asıp raf olarak dekoratif bir şekilde kullanabilirsiniz.

  • Evde kullanmadığınız veya okumadığınız kitapları ve ansiklopedileri değerlendirmek için raf yapabilirsiniz. Bunun için matkap yardımı ile duvara demir tutma aparatlarını sabitleyin. Daha sonra üstüne kitapları ekleyip raf olarak kullanabilirsiniz.

  • Son olarak düz tahtaları duvarlara istediğiniz dizaynda yerleştirip farklı raf görünümleri de elde edebilirsiniz. Ayrıca tahtaları birleştirip kare, üçgen veya dikdörtgen yapıp da farklı raflar ortaya çıkarabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer  inceleyip evinizde harikalar yaratabilirsiniz. Sizin de evde denediğiniz ve şık duran dekoratif fikirler var ise bizimle paylaşmak isterseniz instagram dan @canimannecom sayfamız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan diğer yemek tariflerini de göz atabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ