Evinizin Girişinde Dikkat Edilmesi Gereken 7 Dekorasyon Hatası

Evinizin Girişinden Asla Olmaması Gereken 7 Şey

Ev dekorasyonunda salon dizaynı, yatak odası, mutfak dekoru ne kadar önemli ise evinizin girişi için uygulayacağınız dizayn ve dekorda bir o kadar önemlidir. Seçeceğiniz mobilyadan, halıya, aydınlatmadan, giriş kapısına kadar hepsine ayrı özen göstermeli ve dikkatli, doğru seçimler yaparak evinizin girişinden başlayan bir şıklık yakalamalısınız.

Hem şık hem de dekoratif bir antreye sahip olmak için asla yapmamanız gereken ve dikkat etmeniz gereken noktaları sizler için derledik. Bunlara dikkat ederek daha şık bir girişe sahip olabilirsiniz. İşte evinizin girişinde asla olmaması gereken şeyler;

evinizin-girisinden-asla-olmamasi-gereken-7-sey

  • Evinizin odalarında özen gösterdiğiniz aydınlatma seçiminde olduğu gibi antreniz için seçeceğiniz aydınlatma seçimine de dikkat etmelisiniz. Antre için seçeceğiniz aydınlatma kesinlikle cılız olmamalıdır. Yeterli aydınlatacak şekilde bir aydınlatma seçilmelidir.
  • Antre dekorasyonunda koyu tonlardan uzak durunuz. Koyu tonlar evinizin girişinde karanlık ve dar bir görüntü oluşmasına neden olur.

evinizin-girisinden-asla-olmamasi-gereken-7-sey

  • Büyük mobilyalar seçerek evinizin girişini doldurmayın. Bunun yerine küçük ama şık mobilyalar tercih edin.
  • Mobilyaları işlevsiz bir şekilde yerleştirmeyin. Yerleştirmeye başlamadan önce planlayın ve daha sonra karar vererek uygulayın.
  • Giriş kapısını özensiz bir şekilde seçmeyin. Evinizin genel havası ile uyumlu bir kapı seçimi yapın.
  • Antrenizi yapay çiçeklerle ve bitkilerle daha renkli ve şık hale getirin.
  • İşlevsiz mobilya seçimi yapmayın.

evinizin-girisinden-asla-olmamasi-gereken-7-sey

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ