Evinizin Tasarımını Değiştirin

Özellikle hanımların evlerine bir hayli düşkün oldukları, bunun sonucunda da Türk evlerinin tasarımlarının son derece güzel olduğunu söylemek mümkün.

Aynı zamanda ülkemizde mimari anlayış da özellikle çok gelişmiş olduğundan pek çok kişi artık iç mimarlarla çalışmakta ve evini de bu şekilde döşetmek istemektedir. Uzman dokunuşları ya da önerileriyle siz de evinizin tasarımını değiştirebilirsiniz.

Herkesin bildiği gibi, insanla zaman zaman değişime ihtiyaç duyarlar. Özellikle motivasyonunuz düşük olduğunda kendiniz ya da çevrenizle ilgili gerçekleştireceğiniz herhangi bir değişiklik size bir anda ek bir motivasyon verebilmektedir. Gün içerisinde en çok vakit getirdiğimiz yerlerden birisi de evimiz olduğundan ötürü, evde yapacağınız herhangi bir değişiklik size oldukça fazla bir motivasyon kazandırabilir.

Çiçekler: Çiçekler, evlerde en çok kullanılan detaylar arasında yer almaktadırlar. Pek çok kişi evinde yapay çiçek kullanmayı tercih etse de, canlı çiçekler evinizin havasını değiştirebilmek için kullanabileceğiniz bir aksesuar olabilirler. Bakımını iyi yaptıktan sonra salacakları hoş kokular ile de içinizi ferahlatabilir, aynı zamanda evinizin havasını değiştirebilirler.

Renkli Tasarımlar: Renkli tasarımlar da evinizin genel havasını değiştirmek için oldukça tercih edilen bir seçenektir. Günümüzde genellikle dış aksesuarlarda kullanılmakta olan renkli aksesuar ise pek çok kişi için ideal bir tercih oluşturabilmektedir. Örneğin açık renklerde kullanacağınız mobilyalarınızı rengarenk yastıklarla süsleyebilir ve böylece evinize rengarenk bir hava katmış olabilirsiniz.

Tablolar: Evinizin niteliğini ve havasını değiştirecek bir başka detay ise tablolar olabilmektedir. Evlerinizde duvarlarınıza koyabileceğiniz onlarca nitelikte tablo, hem farklı zevkleri yansıtabilir hem de evinizde istediğiniz havayı yaratabilmenize de imkan sağlar. Tabloları isterseniz tamamen ressamlardan alabileceğiniz gibi kopya örnekleri de kullanabilmeniz mümkün olarak dikkat çekmektedir. Siz de bu yöntemi deneyebilir ve evinizde farklılık yaratabilirsiniz.

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ