Farklı bot patik yapımı

Farklı bot patik yapımı kış mevsiminin en sevilen el işleri arasında patik yapılışları gelmektedir. Kızlarımızın çeyizleri içinde bir çok modeli yapılmaktadır.

Örgü patik modellerinden sipariş alan hanımlarımız içinde bot patik modelimiz siparişleriniz içinde güzel olacağını düşündüğümüz örnek olacaktır. Kolay veya tığ işi patik örnekleri arıyorsanız sayfamızda bit çok patik modelini bulabilirsiniz. Yapılışları video anlatımlı olarak mevcuttur. Yazımızın içindeki linke tıklayarak ulaşmanız mümkündür. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Farklı bot patik yapımı

37/ 38 Ayaklar içi uygundur.

Patik modeli üst kısımdan başlanmaktadır.

Patik ipi istediğiniz marka seçebilirsiniz.

3 Numaralı şiş tercihi

İğne, makas

İki şişe 46 ilmek atarak başlayalım..Bütün ilmekleri düz örgü olarak sıra sonuna kadar örelim. Toplamda sekiz sıra dört diş haroşa olacaktır. 19 ilmek örüp gizli arttırma yapalım 8 ilmek örüp yine gizli arttırma yapıp kalan ilmekleri örelim. 20 ilmek ters örelim 8 ilmek haroşa örüp kalan ilmekleri ters örgü örelim. Detaylı yapılışı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyorum.

Patik yapımı, örgü patik modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı bot patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel bot patik yapımı için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ