Farklı çeyizlik lif yapımı

Farklı çeyizlik lif yapımı kilim desenini anımsatan güzelliği ile farklı lif örnekleri arayan arkadaşlarımız için farklı lif yapımını sizlerin beğenisine sunuyoruz. İstediğiniz renkli iplerinizi kullanabilirsiniz.

Çeyizlik lif modeli yapılışı oldukça kolay olan video anlatımı ile herkesin yapabileceği şık lif modelini severek örebilirsiniz. Bir çok lif ipini değerlendirebilirsiniz.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan hanımlarımız içinde siparişleri için kullanabilecek lif örnekleri arasında yer alacaktır. Ayrıca sayfamızda geniş lif modelleri bulunmaktadır. İstediğiniz ve aradığınız lif örneklerini bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak ulaşmanız mümkündür. En yeni ve güzel lif modelleri anlatımlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Farklı çeyizlik lif yapımı

4 Renk lif ipi kullanılmıştır. İstediğiniz ip seçeneğinde bulunabilirsiniz.,

Tığ tercihi sizlerin eline yatkın tığ ile örebilirsiniz.

Modele için sihirli halka yapalım. Fıstık tekniği yapıyoruz. Aralarda 1 zincir toplamda 6 fıstık yapıyoruz. İkinci sırada aynı şekilde fıstıkları 12 olarak tamamlıyoruz. Üçüncü sırada iki renk ip kullanımı yapılmakta aynı işlemi yapıp artırma ile lif modelini boyutunu büyütüyoruz. Modelimize renkli iplerle fıstık tekniği ile desen modelimizi kuruyoruz. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyebilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyorum.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı çeyizlik lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ