Farklı çizgiler kare lif yapımı

Farklı çizgiler kare lif yapımı oldukça güzel ve kullanışlı lif modeli arayan arkadaşlarımız için kare lif modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Çeyizlik kare lif örneği yapılışı oldukça kolay olan video anlatımı ile kolaylıkla yapabileceğiniz şık lif modelidir.

Farklı çizgiler bulunan modelin örneğinde renk uyumu ile görselliği yakalayabilirsiniz. Sipariş alan arkadaşlarımız içinde oldukça beğenilecek lif örnekleri arasında yer bulacaktır. İstediğini lif modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Yeni tasarım lif modelinden takım lif örneklerine hepsi mevcuttur. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Farklı çizgiler kare lif yapımı

Çizgili kolay kare lif modeli yapımı

Modelimizin yapımı için 6 numara tığ ve 3 renk lif ipi kullanılıyor.

Kutu tekniğiyle yapılan modele ilk olarak 6 fıstık eninde 6 fıstık boyunda bir parça yaparak başlıyoruz. Bu parçanın 4 bir kenarına 6 fıstık boyunda farklı renk iple örüyoruz. Dört köşesinde kalan boşluklara da her sırada renk değiştirerek çizgiler halinde örüyoruz. Son olarak fıstık tepesine örümceklerden olursan bir kenar oyası yaparak modeli bitiriyoruz. Yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı çizgiler kare lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Zarife’nin günlüğü örgü günlüğüm kanalına teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ