Farklı Dantel Örnekleri

Farklı Dantel Örnekleri

Yeni dantel örnekleri, el işi dantel modelleri, dantel mutfak takımları, dantel oda takımları, dantel havlu kenarı, dantel iğne oyası, dantel pike takımları, boncuk işi danteller, dantel havlu kenarı örnekleri, dantel ve tığ işi oyaları modellerini siz değerli takipçilerimiz için paylaşıyoruz. 200 adetten fazla dantel modeli ve dantel örnekleri ile başka bir sayfada model arama ihtiyacı duymayacaksınız. İçerimizde zengin içerik sunmaya çalışmaktayız. Çeyizler için aradığınız birçok örneği sayfamızda ve yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.

Masa örtüleri en çok yapılanlar arasında yer almaktadır. Tek parça halinde örülenler olduğu gibi aynı zamanda parçaların veya motiflerin birleşmesi ile oluşan masa örtüleri de bulunmaktadır. Masa örtüleri büyük bir parça olduğu için genellikle parçaları veya motifleri birleştirilerek yapılmaktadır. Masa örtünüzün büyüklüğünü veya formunu kullanacağınız yere göre ayarlayabilirsiniz.

Dantel modelleri tığ işi yatak örtüsü, mutfak peçeteleri, havlu kenar kısımları çeyizlerde olmazsa olmazlardan, yeni gelin evlerinde evin bütün kısmı örtü olarak dantel örtüleri ile süslenmektedir. Kare masadan, yuvarlak masaya, şömen tablosu günün model dantelleri arasında yer almıştır. Takım dantel örnekleri de annelerimizin tercihleri arasında yer almaktadır.

Dantel, çeşitli dantel örnekleri, tığ işi dantel modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Dantel Modelleri netten ve sevdanın el işi instagram hesabından bizler ile paylaşılmıştır. Konu ile ilgili kendilerini hassasiyeti ve güzel paylaşımları için teşekkür ederiz.Yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin.

Farklı Dantel Örnekleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ