Canım Anne

Farklı kese lif yapımı

Farklı kese lif yapımı

Baklava dilimli kese lif modeli

Farklı kese lif yapımı çeyizlik yeni tasarım arayan arkadaşlar için kese lif yapılışı sizlerin beğenisini bekliyor.

Uzun modelini sizler için paylaşmıştık takım yapmak isteyen arkadaşlarımız için güzel bir model olduğunu düşünüyoruz. Yapılışı video anlatımlı olması oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Farklı lif örnekleri arayanlar içinde sayfamızda oldukça güzel modellerimiz bulunmaktadır. Ziyaret etmeyi unutmayınız. Yeni lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Farklı kese lif yapımı

Baklava dilimli kese lif modeli

Malzeme 3 renk lif ipi Beyaz, Yeşil, Mavi,

8 numara tığ

Makas

Yapımı Yıldız tekniği

Yapılışı: Yeşil beş fıstıkla başlayıp ikinci sırda geri eksilterek tek fıstığa düşürülüp bitirilir ördüğümüz parçanın tekrar ucundan yine dilim başlanır artırarak beş sıra örülür. Mavi renk ile zincir üstüne üç fıstık örerek başladık artırılarak beş sıra örülür tekrar eksiltmeye başlanır beş sıra örülür bitirilir. Parçalar birbirine ekleme beyaz renk ile örülür ve bir sırada beyaz ile tüm etrafı örülür. El girme kısmı da üç sıra örülür iki parça halinde örüp iki parçayı birbirine mavi ile birleştirilir. Süsleme için ip kıvrılır yada uç uca fıstık örerek içine dışına geçirilerek bir yüzüne bağlanır ve mutlu son kese lif biter. Kolay gelsin..

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı kese lif yapımı video anlatımlı olarak izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ