Canım Anne

Kopartmadan motifli lif yapılışı

Kopartmadan motifli lif yapılışı

Kopartmadan motifli lif yapılışı

Motifli lif modeli arayanlar için kopartmadan nasıl yapılır diyorsanız harika video anlatımı ile sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Çeyizler için lif modelleri vazgeçilmezler arasında yer almaya devam ederken yeni modeller ve tasarımlar gelmeye devam ediyor. Sizler için güzel lif örnekleri paylaşmaya devam ediyoruz.

Kopartma işlemi yapılmadan kolay motifli lif örneğini sipariş alan hanımlarımız için de farklı bir model olacağını düşünüyoruz. Siparişleriniz için değerlendire bilirsiniz. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Kopartmadan motifli lif yapılışı

Lif modeli için 2 renk lif ipi ile yapılıyor
Tığ 2 numara silikon saplı tığ kullandım
İlk önce 5 zincir çekip bir halka oluşturarak başlanıyor halkanın içine 3 dolgulu 8 tane fıstık yapılıyor toplamda 25 tane bu küçük motifler yapılıyor daha sonra ip kopartmadan sırasıyla birbirine ekleniyor ve 2 sıra kenar oyası ile lif modeli tamamlanıyor yapımı bir o kadar zevkli bu modeli hep birlikte örelim isterseniz tüm motifleri aynı renk yapabilirsiniz her renkte güzel olabilecek bir model bu modelden isterseniz. Bebek battaniyesi de yapabilirsiniz veya dantel ipiyle dantel olarak örebilirsiniz yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kopartmadan motifli lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

https://youtu.be/dr4Ib4K7SkA
Lifperisi arzu kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ