Canım Anne

Farklı pamuk şekeri lif yapımı

Farklı pamuk şekeri lif yapımı

Farklı pamuk şekeri lif yapımı görselliği harika olan lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı oldukça kolay olan modelin görünüşü çok güzel olan lif modelidir. Çeyizlerde yerini alacak modeller arasındadır.

Kızlarımızın çeyizlerinde lif modelleri oldukça fazla yer almaktadır. Lif modellerinin seçeneği oldukça geniş olması hanımlarımızın ilgisini arttırmaktadır. Video anlatımlı olması da yeni öğrenen ve öğrenmek isteyenlere fazlasıyla yardımcı olmaktadır.

Lif modelleri ve örnekleri için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Farklı en yeni en güzel tasarım lif modellerini bulabilirsiniz. Takım lif modelleri ve kare, yuvarlak ve kese lif örneklerini yeni çalışmalarını bulabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Farklı pamuk şekeri lif yapımı

Çok istenilen pamuk şekeri lif modelim

Modelimizin yapımında 3 farklı renk lif ipi kullandım ve 1.5 mm tığ ile ördüm. Örneğimize orta kısmından iki sıra olmak üzere iki defada çektiğim trabzan yaptım. Sonrasında üzerine her sırada 1 fıstık artışı yaparak toplamda 6 fıstığa kadar ördüm. fıstıklarımızın üzerine üçgen şeklinde dilimler yaptım 8 parçadan oluşan.son olarak da iki sıra kenar kısımlarını geçerek bitirdim.yapacaklara kolay gelsin. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz.

Lif modelleri, lif modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pamuk örgüler youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Farklı pamuk şekeri lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ