Farklı parmaksız örgü eldiven modeli yapılışı

Farklı parmaksız örgü eldiven modeli yapılışı

Farklı parmaksız örgü eldiven modeli yapılışı tığ işi kolay eldiven yapılışı istediğiniz yaş grubuna göre uygulayabileceğiniz şık tığ işi eldiven modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Eldiven modellerini genç kızlarımız oldukça beğendikleri örgü grubudur. Açık renk ip tercihi ile yapabilirsiniz. Bir çok kıyafetlere uyum sağlayacaktır. Yada hangi giysiye uygun olacaksa ip tercih edilebilir.

Model anlatımında lastik üzerine örnek uygulanmıştır. Detaylar için video anlatımı izleyebilirsiniz. Farklı örnekte uygulayabilirsiniz. Modeli değiştirmek ve kendinizden uygulama ekleyebilirsiniz. Süsleme detayı farklılık gösterebilir. Çok örgü ören hanımlarımız tabii ki kendi farklarını uygulayacaklardır. Yeni öğrenen arkadaşlarımız video anlatımı izleyerek kolaylıkla uygulayabilirler. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Farklı parmaksız örgü eldiven modeli yapılışı

Model anlatımında patik ipi kullanılmıştır.

Elinize ve ipe uygun tığ seçmekte fayda var.

İlk olarak 17 zincir çekelim, sık iğne tekniği yapıyoruz, toplamda 17 sık iğne olmuş olacak devamında sık iğne uygulamaya devam ediyoruz. Toplamda 25 sıra model anlatımında örülmüştür. Siz bileğinizi ölçerek kaç sıra yapacağınız ortaya çıkacaktır. İki ucu birleştirelim devamında model kurulumu uygulanmıştır. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Tığ işi, örgü modelleri, eldiven yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Farklı parmaksız örgü eldiven modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ