Farklı renkler lif modeli yapılışı

Farklı renkler lif modeli yapılışı orta kısımdan başlayan farklı çizgisi olan kolay lif modelidir. Görsel şeması farklı olan lif modeli renk seçeneğine açık lif modelidir. Kalan lif iplerinizi değerlendirebileceğiniz örnek seçeneğidir. Az renk seçimi de yine sizin tercihinize kalmıştır.

Lif örneklerinde farklı çizgiler arıyorsanız. Farklı renkler lif modeli tam size uygun lif çalışması olacaktır. Çeyizlik ve hediyelik lif modeli olarak şık lif modeli olarak düşünebileceğiniz lif modelleri arasındadır. Detaylı yapılışı için video anlatımı takip ederek uygulamanız mümkündür.

Sitemizde yeni tasarım lif örnekleri ve takım lif modelleri de mevcuttur. Sipariş alan arkadaşlarımız lif modellerimize bakmadan karar vermeyiniz. En yeni lif çalışmaları sitemizde her gün yer vermeye devam etmekteyiz.

Farklı renkler lif modeli yapılışı

4 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yapılışı: Üç zincir çekelim ikinci zincir içine fıstık yapıyoruz. Toplamda uç uca dokuz fıstık yapalım onuncu fıstığı açık fıstık yapalım, bir boşluk atlayıp tekrar yan boşluğa fıstık yapıp ikisini birlikte kapatalım, kafes oluşturup örümcek detayı yaparak geçiş sağlıyoruz. İki kafesten sonra uç uca fıstık yapıyoruz. Aynı mantık ile dört kanat yapıyoruz. Farklı renk ip ile bir kanat ucundan başlayalım. İkili fıstık detayı ile etrafını dönerek renkli ip ile çalışılan modeldir. Detaylı anlatımı için videoyu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Farklı lif modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ