Farklı tığ işi bebek yeleği yapımı

Farklı tığ işi bebek yeleği yapımı görselliği ve örgü tekniği kolay olan tığ işi bebek yelek modeli video anlatımlı olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Tığ işi bebek yelek modelleri tercihiniz ise sayfamızda bir çok modelini bulabilirsiniz. Farklı örgü teknikleri Tunus işi güzel bebek yelekleri için linke tıklayabilirsiniz.

Bebek yelekleri annelerin en çok tercih ettiği bebek kıyafetleri arasında yer almaktadır. Küçük bebeklerde kullanış bakımından dört mevsim kullanılan yelek modelleri çok örülmektedir. Renk renk model model kıyafetlere uygun renklerde uyumlu anneler yelek modellerini kullanmaktadır. Kız ve erkek bebekler için yelek örneklerini sayfamızda bulabilirsiniz. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Farklı tığ işi bebek yeleği yapımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

İstediğiniz bebe yünü ip veya farklı ip seçebilirsiniz.

İlk olarak zincir çekelim üzerine kutu tekniği ile 44 kutu yapalım ve sonrasında 9, 5, 16, 5, 9 olarak ayıralım ve ayraç kullanabilirsiniz.

Kutuların içine trabzan tekniği ile dolduralım. Roba kısmını hazırlıyoruz. Arttırma ile devam eden sonrasında istediğiniz boyuta gelene kadar örebilirsiniz. Model kurulumu ve kenar tığ oyası yapılmaktadır. Modelin detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Yelek modelleri, örgü bebek yelek modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterlidir. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımlar desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Farklı tığ işi bebek yeleği yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ