Farklı Tunus İşi Patik Yapımı

Farklı Tunus işi patik yapımı tığ işi patik modelleri sevenler için harika patik modeli sizlerin beğenisine sunuyoruz. Patik modelleri çeyizler için oldukça çok yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Nişan bohçalarına mutlaka patik modeli de konulmaktadır. En güzel patik modelleri çeyiz için yapılmaktadır.

Tunus işi patik modeli bilmeyen ve öğrenmek isteyen arkadaşlarımız video anlatımı izleyerek kolaylıkla yapabilirler.

Patik örnekleri sayfamızda şiş, tığ işi, beş şiş, keçe taban patik modelleri olmak üzere bir çok modeli bulabilirsiniz. Linke tıklamayı unutmayınız. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Farklı Tunus İşi Patik Yapımı

37/38 Ayaklar için uygundur.

2 Renk patik ipi istediğiniz marka ipi seçebilirsiniz.

3 Numaralı Tunus tığ kullanımı

İlk olarak yan kısımdan 22 zincir çekerek başlayabilirsiniz. Her zincirden bir ilmek çıkartalım. Geri gelerek çift olarak ilmekleri toplayalım. Model kurulumuna başlayalım 9 ilmek örüp farklı ipi bağlayalım 4 ilmek tekrar örelim. Kalan ilmekleri diğer ip ile örelim ve geri gelirken ilmekleri çift alalım. Modelin detaylı yapılışı için videomuzu izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Patik modelleri, Tunus işi patik yapımı, hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı Tunus İşi Patik Yapımı VİDEO ANLATIM

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ