Örümcekli kolay lif modeli yapımı

Örümcekli kolay lif modeli yapımı

Örümcekli kolay lif modeli yapımı yuvarlak lif örneği arayanlar için harika görselliği olan lif modelimiz siz değerli takipçilerimizin beğenisini beklemektedir.

Kızlarımızın çeyizleri içinde örümcekli yuvarlak lif modeli nişan bohçalarına çok yakışacaktır. Farklı renklerde yapabilirsiniz.

Kolay yuvarlak lif modelini video anlatımlı olarak izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Yeni öğrenecek arkadaşlarımız için fıstık tekniği ve yıldız tekniği video anlatımlarını izleyerek öğrenebilirsiniz. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Örümcekli kolay lif modeli yapımı

Örümcekli kolay yuvarlak lif modeli yapımı

Modelimize 6 numara tığla 6 zincir çekip bir halka yaparak başlıyoruz. Bu halkanın içine 6 tane tekli fıstık yapıyoruz. Aralarında 3 zincir çekiyoruz. Üst sırada renk değiştirerek fıstık sayılarını artırarak devam ediyoruz. Aralara her sırada uzunluğunu artırarak örümcek yapıyoruz. Kenar oyası yapmadan önceki sırada tekrar açık renk ipimize geçiyoruz ve örümceklerin arasına 3 er zincir çekerek devam ediyoruz. Kenar oyası içinde 3 lü pipirik yaparak modelimizi bitiriyoruz. Yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Örümcekli kolay lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Zarife’nin günlüğü & örgü günlüğüm kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ