Farklı unicorn lif yapımı

Farklı unicorn lif yapımı lif modellerinde tarzının dışına çıkmak isteyenlerin çok beğeneceği unicorn lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı yıldız tekniği ile yapılmış olan detaylı video anlatımı ile kolaylıkla uygulayacağınız lif modelidir.

Sayfamızda tasarım lif modelleri ve en son yeni lif örneklerini bulabilirsiniz. Lif modellerinde herkesime hitap eden bir çok modelimiz bulunmaktadır. Yazımızın içindeki linke tıklayarak lif çalışmalarına ulaşabilirsiniz.

Ayrıca lif modellerinin video anlatımlı olması yeni öğrenen arkadaşlarımıza oldukça fayda sağlamaktadır. Lif modellerinin video çalışmalı olması lif modellerinde tercihi artırmaktadır. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Farklı unicorn lif yapımı

Unicorn kese lif modelimizin tasarımcısı çeyiz atölyesi begüm instagram sayfası

Modelimiz için ana taban için beyaz ve açık pembe kullanıyoruz süslemede istediğiniz rengi kullanabilirsiniz

Tığ numaramız 5 yada 6 olabilir.

Modelimize 10 fıstıkla başlayıp 7 sıra yıldız tekniği çalışıyoruz sonra sıra başlarında eksiltme uygulayıp 7 fıstığa ulaşıp gövdeyi tamamlıyoruz 4 sıra sonlarında başlarında artırma uygulayıp 11 fıstığa ulaştıktan sonra tekrar eksiltme uygulayıp baş bölümümüzü tamamlıyoruz ve bu şekilde tabanımız tamamlanmış oluyor bu tabandan iki parça çalışıyoruz kollarımızı çalışıp unicorn modelimizin ağız ve gözlerini oluşturup birleştiriyoruz kulak ve boynuzunu çalışıp renkli ipliklerle güller oluşturup süslüyoruz en sonda arka bölümüne renkli ipliklerle püskül oluşturup unicorn kese lif modelimizi tamamlıyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Elisi sevdası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Farklı unicorn lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ