Canım Anne

Farklı uzun lif yapımı

Farklı uzun lif yapımı

Farklı uzun lif yapımı lif modellerinde uzun lif örnekleri arayanlar için harika bir model olduğunu düşündüğümüz farklı dilim detaylı hoş görümü olan lif örneğimizi siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Çeyizlerin vazgeçilmezi lif modelleri olunca yeni tasarımlar ortaya çıkmaya devam etmektedir. Yapılışları video anlatımlı olması yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Sipariş alan hanımlarımız sayfamızı ziyaret ederek bir çok modeli siparişleriniz için değerlendire bilirsiniz. Sayfamızda birbirinden güzel ve yeni modeller mevcuttur. Linke tıklayarak lif örneklerini görebilirsiniz. Yeni modellerle tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Farklı uzun lif yapımı

Uzun lif modeli yapımı

Malzeme 3 renk lif ipi Beyaz, Yeşil, Pembe,

8 Numara tığ tercih edilmiştir.

Makas

Yapımı yıldız tekniği ile örülmüştür.

İki uzun parça örülür biri yeşil ile dört fıstık ile başlanır dört sıra eksilme yaparak bitirilir ve bittiği yerden tekrar baklava dilimi başlanır dört sıra artırılarak örülür tekrar eksiltmeye başlanır dört sıra eksiltme yaparak bitirilir ilk dilim yarım ortada iki bütün dilim son olarak yine yarım dilim hallinde örülür parçanın biri bu şekilde örülür. Pembe dilimler zincir üstüne üç fıstık örerek başlanır artırarak dört sıra örülür tekrar eksiltmeye başlanır dört sıra eksiltme yaparak bitirilir üç dilim uç uca örülür. Ortada pembe renk iki kenarı yeşil parça konarak birbirine ekleme beyaz renk ile örülür. Sonra tüm etrafı beyaz ile bir sıra örülür. İki uç kısımlara tutma yerleri örülür en son kenarına tek fıstıkla pembe renk ile kenar oyası örülür. Kolay gelsin..

Lif modeli, lif modelleri ve yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı uzun lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
Tasarım @filizin.elifi
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ